Vodafone Cebine Göre Tarife |

Vodafone

Vodafone

Yükleme koşulunu kaldıran Cebine Göre Tarife ile her yöne 10 dakikası 60 Kuruş’tan konuşun!

Vodafone’un yükleme koşulu olmadan avantajlı fiyattan konuşturan tarifesi Cebine Göre Tarife ile artık ne kadar yükleme yaparsanız yapın her yöne 10 dakikası 60 kuruşa konuşabilirsiniz. Türkiye’de ilk defa Vodafone tarafından sunulan bu tarife ile her yüklemenizde aynı avantajlı fiyattan konuşabiliyorsunuz.

Cebine Göre Tarife’de yükleme miktarı arttıkça indirimli görüşebileceğiniz gün sayısı artıyor. Böylece 20 TL altı yüklemelerinizde yüklediğiniz TL kadar gün, 20 TL ve üzeri yüklemelerinizde 30 gün boyunca her yöne 10 dakikası 60 Kuruş’tan sevdiklerinizle görüşebilirsiniz.

Eğer, Vodafone abonesi değilseniz, size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayarak hemen abone olabilirsiniz.

Ne Ödersiniz ?


Yükleme Miktarı
0 TL
20 TL altı
20 TL üstü
İndirimli Görüşme Süresi indirimsiz tarife Yüklenen TL kadar gün 30 gün
Kısa Konuşmalar Dakikası 43,89 Kuruş ilk 10 saniye 20 Kuruş ilk 10 saniye 20 Kuruş
Her Yöne Dakikası 43,89 Kuruş 10 dakika 60 Kuruş 10 dakika 60 Kuruş
Yurtiçi SMS 41 Kuruş / adet 41 Kuruş / adet 41 Kuruş / adet
Yurtdışı SMS 75 Kuruş / adet 75 Kuruş / adet 75 Kuruş / adet


 

 

 

 

Nasıl Katılırsınız ?

“CEBINEGORE” yazıp 7048’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Size en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 ‘yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 4440542’yi arayarak ulaşabilirsiniz.
Online Self Servis’ten “Tarife İşlemleri” adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Esaslar

– Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

– 13 Haziran 2013 itibariyle ücretlendirme periyodu ilk 10 saniyesi 20 Kuruş, sonraki 50 saniyesi 23.89 Kuruş, 60. saniyeden 600. saniyeye kadar olan kısım 16.11 Kuruş olacak şekilde güncellenmiştir.

Cebine Göre Tarife bireysel abonelikler için geçerlidir.
Cebine Göre Tarife’de aboneler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için yükleme yapmalıdırlar.

Aboneler 20 TL altı yüklemeler için, yükleme yaptıkları tutar kadar gün indirimli tarifeden faydalanır; 20 TL ve üstü yuklemelerde indirimli süre 30 gün olarak uygulanır.
Abonenin ilgili süreler içinde tekrar yukleme yapılmaması durumunda indirimsiz tarife olan 41 kuruş/dk’dan ücretlendirilmektedir.

Maksimum indirimli tarife süresi 30 gündür.

İndirimli tarife süresi içinde yapılacak olan yüklemelerin, inidirmli konusmadan geriye kalan günden büyük olmaması durumunda indirimli süre değişmez.

Yükleme miktarı ile ilgili kısıt yoktur, sistemden yapılabilen minimum yükleme miktarı ile indirim kazanılmaktadır.

Yükleme miktarının küsüratlı olması durumunda indirimli konuşma hakkı kazanılan gün sayısı, tamsayı kısmına bakılarak belirlenir. (örn: 23,5 yüklenmesi durumında 23 gün kazanılır)
Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.Uluslararası aramalar ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

Cep Aran Kampanyası’nda 20 TL altında yükleme yapmış olan aboneler en fazla 6 TL hediye kazanabilmektedirler.
20 TL ve üzeri yükleme yapmış aboneler ise en fazla 20 TL hediye kazanabilmektedirler.

Cebine Göre Tarife’nin avantajı yüklenilen TL kadar gün geçerliyken Cep Aran Kampanyası kapsamında 20 TL ve üzeri yükleme yapmış abonelerin en fazla 20 TL hediye cep lira kazanma hakkı 1 ay boyunca geçerlidir.

Vodafone Cep Aran Kampanyası’na kayıtlı aboneler, diğer GSM operatörlerinden (yurt içi) ve Türk Telekom’dan aldıkları her 10 dakikalık çağrı karşılığında 50 kuruş kazanmaktadır.

Diğer yönlerden alınan çağrı miktarı toplamda 10 dakikaya ulaştığında Cep Aran Kampanyası kapsamında kazandıkları cep lira miktarı olan 50 Kuruş, abonelerin hesaplarına otomatik olarak yüklenecektir.

Cep Aran Kampanyası’nda, 30 gün boyunca 10 dakikaya tamamlanmayan çağrılar karşılığında cep lira kazanılamayacaktır.

Kazanılan liralar ise 30 gün boyunca kullanılabilecek, kullanılmayan liralar ise diğer periyoda devretmeyip geçerliliğini yitirecektir.

Cep Aran Kampanyası’nda kazanılan hediye liralar yurtdışı ve özel servisler hariç, abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden, yurtiçi Vodafone, Avea, Turkcell ve sabit hat yönlerine aramalarda kullanılabilecektir.

SMS ve WAP gibi servislerde kullanılamayacaktır.

•  444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.

•  542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar arama başı 40 Kuruş olarak ücretlendirilir. 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar ise sabit hat aramaları kapsamındadır.

•  Kısa numaralı özel servisler, 118’li numaralar ve katma değerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farklı olarak ücretlendirilir. Kısa numaralı özel servislerde geçerli olan ücretler için lütfen tıklayınız.

• Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazıp 7000‘e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz.


(55%) (0%) (0%) (45%)
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazının yorumlarına abone ol

3 YORUM

  1. PAKETİ NASIL İPTAL EDİCEZ???

  2. cebine göre tarifesini nasıl iptal edebilirim

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
TÜKÜRÜK BEZİ TÜMÖRLERİ

Tükürük bezlerinde tümör oluşu genel bir durum mudur? Evet, genellikle kulak altı tükürük bezlerini ilgilendiren “karışık tümörler”.

Kapat