Facebook Hesabını Tamamen Kapatma |

Facebook‘ a giren girdiğine girmeyen girmediğine pişman. Facebook  hesabını kişileri zor durumlara düşüren uygulamalar ve gereksiz birçok oyunun davetiyesini almaktan bıkan kişiler tarafından facebooku kapatılmak istenmektedir.

Facebook ‘a bir kez giren artık bir daha bu siteden tamamen kurutulamaz şeklindeki kanı artık belleklerimize yerleşmişti ki bunda facebook’un size sadece facebook hesabınızı dondurma ve facebook bilgilerinizi silme me şeklinde bir davranışı söz konusuydu.

Bu sebeple facebook bir hayli eleştiriliyor ve bu konu hakkında verilen, aslında hesabı kapatma diye tanımlanan işlemlerinde aslında hesabı dondurmaktan öteye geçmediğini görmek hayli can sıkıcı oluyordu. Facebook artık sesinizi duydu ve hesabınızı geri getirilmeyecek şekilde silebilme imkanını tanıdı.

Bunun için yapmanız gereken işlem ise son derece basit, hesabımı kapat linkine tıklayın ve gelen sayfada yukarıdaki resimde de görüleceği üzere “Gönder” butonuna tıklayın. Ardından sizden şifrenizi isteyen ve güvenlik numarasını yazmanızı isteyen bir sayfa gelecek. Buradaki işlemi de yapmanızın ardından artık Facebook Hesabınızı Kapatma işleminiz tamamlanmış ve eklenen her şeyi geri getirilemeyecek şekilde silmiş olacaksınız. Ama yine de eskisi gibi 14 günlük bir limitin konulmuş olduğunu bu sürede de hesabınıza giriş yapmadığınızda tamamen silineceğini unutmayalım.

Artık Facebook‘u illet olarak gören ve kendisinden tamamen kurtulmak isteyen kullanıcılar bu şekilde bu illetten kurtularak rahatlamanın hazzına varabilirler. Ancak bu imkan olmadan önce bu imkanı kullanmk cazip geliyordu, şimdi imkan verildiğinden dolayı hesap kapatma işlemi cazip gelmeyerek hesabını silmek isteyenlerin öyle çok da fazla olacağını düşünmüyoruz. Ama ben bir kaç güne kadar bunu uygulayarak facebook hesabını kapatacak kişilerden biri olacağım.

Facebook Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linki tıklayarak Hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

Facebook Hesabınızı Kapatmak için Tıklayın

Facebook Hesabınızı Kapatmak Resimli Anlatım

Yukarıda vermiş olduğumuz linki tıkladığınızda

Facebook’u bir daha kullanmayacağını düşünüyorsan ve hesabının silinmesini istiyorsan, bunu senin için yapabiliriz. Hesabını yeniden etkinleştiremeyeceğini ve ayrıca eklediğin içerik ve bilgilerin hiçbirinin geri getirilemeyeceğini lütfen unutma. Hesabınızı hala silmek istiyorsanız, Hesabımı Sil’e tıklayın

Şeklinde uyarı verdikten sonra hesabınız silinecektir. Bu işlemin geri dönüşü yoktur.


(100%) (0%) (0%) (0%)
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazının yorumlarına abone ol

1 YORUM

  1. hesabımı sil kulanmak istemiyorum

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
TÜKÜRÜK BEZİ TÜMÖRLERİ

Tükürük bezlerinde tümör oluşu genel bir durum mudur? Evet, genellikle kulak altı tükürük bezlerini ilgilendiren “karışık tümörler”.

Kapat