Freddie Mercury Google’den 65.Doğum Günü Süprizi Doodle |

Freddie MercuryFreddie Merkür, Wembley Live at online canlı Pazartesi izle, şarkıcının 65. doğum günü ne olurdu onur olacaktır. Ünlülerin ev sahibi Chris Evans, Stephen Fry ve Matt Lucas da dahil olmak üzere, Savoy Otel’de düzenlenen Freddie Mercury anısına konser toplantıya katılması bekleniyor. Merkür aynı zamanda eski grup arkadaşları Roger Taylor ve Brian May tarafından onur duyacağız.

Merkür konseri 1968 yılında Wembley Queen konser tarihleri. Merkür, 45 yaşındayken 1991 yılında öldü. Rhys Thomas, o sadece bir müzisyen olarak değil, aynı zamanda bir şovmen olarak Merkür’ün yeteneklerini tasvir retrospektif bir sunum hazırladık olduğunu haber söyler.

“Freddie bir rock yıldızı daha fazla oldu. Jagger ve Bowie, Freddie olabilir gibi gülmek yapamadı, hiç kimse onun gibi. O harika bir karakter oldu. O tüm zamanların en iyi rock yıldızı oldu. ”

Merkür, ölümünün öncesinde, kısmen aşağıdaki fanlar şunları söyledi: “Ben çevremdeki kişilerin gizliliğini korumak için bugüne kadar bu bilgileri gizli tutmak için doğru hissettim” O “Ancak, zaman arkadaşlarım şimdi gelip olduğunu da sözlerine ekledi tüm dünyadaki fanlar için gerçeği bilmek ve Umarım herkesin benimle doktorluk katılmak ve bu korkunç hastalığa karşı mücadelede tüm bu dünya çapında olacak. Benim gizlilik her zaman benim için çok özel ve röportajlar benim eksikliği ünlü. Lütfen bu politika devam edecektir. “Konseri, grubun YouTube sayfasında hava anlamak.

5 Eylül efsanevi solisti Freddie Mercury’nin 65. doğum günü olurdu. QUEEN vesilesiyle işaretlemek için, tarihsel 1986 konser YouTube’da 48 saat boyunca “Queen Live At Wembley Stadyumu” stream. Konser, 5 Eylül’de 12:00 EST başlayan bu yerde görülebilir. Bu, ilk kez QUEEN grubun kariyeri bu havza an online stream izin verdi. Bu konser, grubun tarihi Temmuz 1986 150.000 çılgın hayranları için heyecanlandırıcı bir performans sergiledi Londra Wembley Stadyumu, iki gece performansı yakalar. Görüntüleri çarpıcı canlı “Bohemian Rhapsody” ve “We Are The Champions”, “We Will Rock” gibi fan sık kullanılanlar dahil, birçok QUEEN klasik şarkıları renditions sahiptir.

Bir yıl sonra, “Live Aid” muzaffer görünüm QUEEN (vokalisti Freddie Mercury, gitarist Brian May, davulcu Roger Taylor ve basçı John Deacon) üst üste iki gişe konserler için Wembley döndü. “Kraliçe Wembley Stadyumu Live At”, ikinci gece, 12 Temmuz 1986 belgeler. Görüntüleri gibi “Radio Ga Ga” ve yeni izleyici sık “Yedi Rhye Seas” ve “Tie Your Mother Down” gibi karışık eski klasikleri “Hammar To Fall” QUEEN göz kamaştırıcı performans, vurgulamaktadır.

“Kraliçe Wembley Stadyumu Live At” en başarılı tur efsanevi rock grubu çok yönlülük, müzik yelpazesi ve teşhir sanatı sergileniyor. “Wembley konser bizim için doruk noktası,” diyor. “Biz yüksekliği bant-bilge ve Freddie stadyum izleyicileri ile ilgili bu olağanüstü bir şekilde gelişmişti. Sell-out iki gece oynamak Londra’da eve olmak bizim için büyük, büyük bir vesile oldu. Hiçbiri bize bunu anladım, hemen hemen en son ne zaman birlikte oynamak istiyorsunuz. ”

“Queen Live At Wembley Stadyumu” tüm zamanların en muhteşem rock konserleri biridir. Konser YouTube akışı içerir:

01. Bir Vizyon
02. Aşağı Tie Your Mother
03. Tanrıların Tur
04. Rhye, Seven Seas
05. A Kind of Magic
06. Another One Bites the Dust
07. Kim sonsuza kadar yaşamak istiyor
08. Ücretsiz Break İstiyor
09. Doğaçlama
10 Brighton Rock
11. Şimdi ben Burada yaşıyorum
12. Love of My Life
13. Biz düzenlendi Dünya
14. Bohemian Rhapsody
15. To Fall Hammer
16. Crazy Little Thing Called Love
17. Radio Ga Ga
18. We Will Rock You
19. Arkadaşlar Will Be
20. Şampiyonlar
21. God Save The Queen

Muhteşem bir Freddie Mercury hala aramızda olsaydı, bu Eylül 5, o hareketsiz bir-genç-rock-and-roll-standartları 65 açık olurdu.

Yani, kendi grubu Kraliçe onuruna uğurlu tarih 5 Eylül – 12 arası EST başlar tam 48 saatlik bir süre için, ilk defa konser “Live at Wembley Kraliçesi”, efsanevi akışı olacak. queenofficial yakalayabilirsiniz.

Live Aid bir yıl sonra – arka arkaya satılan iki gösterir, Londra’daki Wembley arenasına döndü grubu gösterisi, 1986 Temmuz uzanır. 21 şarkılık bir set ile açılır “Bir Vizyon”, “Tie Your Mother Down” içine doğru gürültüler ve “We Are The Champions” kapatır “God Save The Queen”

Gitarist Brian May, olay hakkında şöyle konuşmuştu:

“Wembley konser bizim için en doruk noktası. Band-bilge, yükseklikte ve Freddie stadyum izleyicileri ile ilgili bu olağanüstü şekilde gelişmişti. Londra’da ev geri satmak-iki gece olmak ve oynamak bizim için büyük, büyük bir vesile oldu. Hiçbirimiz bu birlikte oynayacaktı neredeyse en son ne zaman olacağını anladım. ”

Mercury 24 Kasım 1991 vefat etti, ve onun etkisi hala bu gün rockdom üzerinden yankılanıyor. Bu Wembley akışı ile tüm çirkin zafer onu yakalayın.


(100%) (0%) (0%) (0%)
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
PİTİRİASIS ROZE

Pitiriasis roze nedir? Genellikle ilkbahar ve sonbaharda meydana gelen ve nispeten yaygın olan bir deri hastalığıdır.

Kapat