Altın Çilek Hakkında Bilmek İstedikleriniz |

Bugün dünyanın bile kurutulmuş olarak tanımadığı egzotik bir meyve olan ALTIN ÇİLEK solanaceas ailesine aittir. Yuvarlak bir meyve olup ağırlığı 5-7 gram arasındadır.

Çapı yaklaşık olarak 2 cm’dir. ALTIN ÇİLEK taze iken doğal, kağıtımsı, sarımsı, bir kabuk ile kaplıdır ve yenilebilmesi için çıkarılması gerekmektedir.
ALTIN ÇİLEK pürüzsüz, kolay şekil alan, parlak ve turuncu-sarı bir dış yüzeye sahiptir. Özü sulu ve içerisinde çok ufak açık sarı çekirdekleri vardır. Dinlendirildiğinde tadı tatlılaşır.
Bu ürün taze olarak, kurutulmuş olarak tek başına veya meyve ve sebze salatalarında diğer ürünlerle beraber de tüketilebilir.

Ayrıca çikolata ile kaplanıp tatlılarda da kullanılabilir. Reçellerde, soslarda keklerde vs. kullanılabilir.

Yani ALTIN ÇELİK harika bir ürün olup karışımlarda yada tek başına kullanılabilir.

Bu nefis ve egzotik meyve aynı zamanda çok sağlıklı ve tıbbi olarak birçok faydaya sahiptir.

KİLO VERMEYE YARDIMCIDIR

DİYABET ( ŞEKER) HASTALARINA FAYDALIDIR.

SİNDİRİM SİSTEMİNDEKİ PARAZİTLERİ YOK EDER.

DÜNYANIN EN ZENGİN LİF ORANINA SAHİP MEYVESİDİR.

C VİTAMİNİ ORANI YÜKSEKTİR.

ANTİOKSİDAN İHTİVA EDER.

AYNI ZAMANDA BU MUCİZEVİ MEYVE KANI ARINDIRIR.

GÖRME SİNİRLERİNİ YAPILANDIRIR.

PROSTAT VE BOĞAZ HASTALIKLARININ TEDAVİSİNDE OLUMLU ETKİLERİ VARDIR.

Altın Çilek Hapı ile hızlı ve sağlıklı zayıflayın

Sosyetenin zayıflama sırrı olarak gündeme gelen Altın Çilek dünyanın lif oranı en yüksek meyvesidir. En yakın rakibinden 3,5 kat daha fazla lif içeren yapısı onu dünya zayıflama sektörünün gözdesi yapmıştır. Bu lifli özelliği sayesinde net bir tokluk hissi sağlamakla birlikte en önemli özelliği vücuttan su kaybetmeden, kasları değil yağları hedef alarak kısa zamanda yüksek ve sürekli kilo kaybı sağlamasıdır.

ALTIN ÇİLEK diğerlerinden farklıdır;

Piyasada bulunan ve zayıflattığını iddaa eden ilaçların nerdeyse tamamının hiç bir işe yaramadığını biliyormuydunuz? Zayıflama sektörü malesef Türkiye’de umut tüccarlığına dönüşmüş ve de gerçekten zayıflamak isteyen kullanıcıların büyük çoğunluğunun kafaları iyice karışmış durumda. Zayıflayacağım umuduyla alınan bitkisel takviyelerin zayıflatmaması hem hayal kırıklığına hemde maddi kayıplara neden olmakta ve ülkemiz profesyonel gıda takviyeleri kullanımı konusunda Avrupadaki rakamlara hiç bir zaman ulaşamamaktadır.

Altın çilek içeriğinde barındırdığı lif miktarıyla dünyanın sayılı meyveleri arasında yer alıyor. Bu özelliği sayesinde diyabet ve kilo problemi olan kişilerde ön plana çıkmıştır. Aynı zamanda Altın çilek tansiyonu dengeler ve sindirimi düzenler.
Altın çilek meyve ekstrasından üretilen Altın çilek Zayıflama Hapı içinde yeni formülize edilerek, Altın çilek meyvesinin etkisinden %30 daha fazla etkili duruma getirilmiştir. Anavatanı Orta ve Güney Amerika olan Altın Çilek, doğal güçlü bir antioksidan özelliğe sahiptir! Bu meyvenin ektrasından yararlanarak üretilen ve güçlü yağ yakıcı özelliği arttırılan Altın çilek Kapsülleri daha fazla etkin duruma gelmiştir. Bu sayede kilo verilmesini sağlayan ve inatçı bölgesel yağları yok eden bir formüle dönüşmüştür.

Türkiye’de de birçok bölgede yetiştirilebilen ‘Altın çilek’ halk arasında yer kirazı olarak isim yapmış durumda.

Sadece 1 kutu Altın çilek hapı kullanan bir kişi günde 400 kalori(cal) yakar. Bu 400 kalori(cal) her gün 30 dakika yürümeye bedeldir.

Kullanımı :

Altın çilek Hapı, sabah ve Akşam öğünlerinden 30 dakika önce 1′er adet alınmaktadır. Verilmek istenen kilo miktarı 15 kg ve üzerinde ise kullanım şekli sabah 2, akşam 1 adet kullanılmalı.
Altın çilek Kapsüllerinin hiçbir yan etkisi yoktur. Tamamen bitkiseldir.

Kullanmaya başladıktan sonra dengeli ve sağlıklı kilo verirsiniz.

ürünün orijinalliğine güvenerek, gönül rahatlığı içinde satın alacağınız gucluyagyakicin.com bu konuda sizi yanıltmayacaktır.


(50%) (0%) (0%) (50%)
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
PİTİRİASIS ROZE

Pitiriasis roze nedir? Genellikle ilkbahar ve sonbaharda meydana gelen ve nispeten yaygın olan bir deri hastalığıdır.

Kapat