List/Grid

Aranan Etiket: babalar günü sözleri

Babalar Günü Ne Zaman?

Babalar Günü Ne Zaman?

Babalar günü yine yaklaşıyor, bu nedenle babalar günü tarihini hatırlatmakta yarar var diye düşünüyorum. Şimdi size babalar günü tarihini öyle bir söyleyeceğim ki bir daha hiç unutmayacalsınız Babalar Günü Ne… Devamı »

Babalar Günü

Babalar Günü

Anneler Günü kadar eski olmasa da Babalar Günü’nün de bir geçmişi vardır. Bazı tarihçiler, Babalar Günü’nün Antik Roma’da bile kutlandığını belirtiyor. Bazı araştırmacılar tarih belirtmezken Babalar Günü’nün Batı Virginia’da ortaya… Devamı »

Babalar günü mesajları

Babalar günü mesajları

2011 Babalar Günü, 19 Haziran tarihine denk gelmektedir.Forumdaş Net olarak Babalar Günüyle ilgili en güzel sözler ve mesajları sizler için seçtik.Şimdiden tüm babaların günü kutlu olsun…. babalar günü sözleri, babalar… Devamı »

Google Babalar Günü Logosu 2011

Google Babalar Günü Logosu 2011

2011 Babalar günü kutlaması – 19 Haziran babalar günü 2011 Google babalar günü süprizi..Google Babalar Günününe Özel Logo Hazırladı.Babalar Günü birçok ülkede her sene Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan… Devamı »

Babalar Günü İlk Ne Zaman Ve Nerede Kutlanmaya Başladı?

Babalar Günü İlk Ne Zaman Ve Nerede Kutlanmaya Başladı?

Babalar Günü, pek çok ülkede her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan özel bir gündür. Anneler Günü kadar eski olmasa da Babalar Gününün de bir geçmişi vardır. Bazı tarihçiler,… Devamı »

Yandex.Metrica