HazırKartlının TLsi Bitmez Turkcell Style |

HazırKart’lının TL’si Bitmez

Ay içerisinde konuşun, mesajlaşın, internette dolaşın, hediye TL kazanın!

Ay içerisinde 20 TL’lik konuşun, mesajlaşın, internette dolaşın, her yöne konuşup, mesajlaşıp, internette kullanabileceğiniz ay sonuna kadar geçerli 20 TL kazanın!

GERI GELSIN yazın 2222’ye gönderin. ​​ ​​​

31 Ocak 2013 tarihine kadar geçerlidir

Ne Kadar Öderim?

Hediye TL için ek ücret ödemezsiniz.

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 1 Aralık 2012 itibari ile geçerlidir.
 • Bireysel Hazır Kart’lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifeli aboneler, kayıt olarak kampanyaya katılabilir.
 • Takvim ayı içerisinde yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için abone tarifesinin standart kullanım ücretinden kullanım yapıldığında hediye TL kazanılmaktadır.
 • Takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 20 TL kullanım yapıldığında hediye 20 TL kazanılmaktadır, ardından 10 TL daha kullanım yapılırsa 10 TL daha hediye kazanılmaktadır.
 • Kampanya katılımında ve paket alımlarında kullanılan TL’ler, kampanyadan kazanılan TL’ler, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşma, tarifenin standart kullanımı olarak sayılmamaktadır. 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri, yararlanmakta olunan tarifedeki ücretlendirmeden farklı olduğu için standart kullanım olarak sayılmamaktadır.
 • Hediye TL’ler yurt içinde, her yöne konuşmak, mesajlaşmak ve internet için kullanılabilmektedir. Hediye TL’lerin kullanımı: Konuşma için abonenin kendi tarifesinden, SMS için 40 kuruş, MMS için 90 kuruş, internet için ise 50 kuruş/1 MB’tır. Hediye TL’ler kazanıldığı takvim ayında kullanılmaktadır; bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Bu kampanyaya katılan müşterilerimiz, abonelikleri süresince bilgilerinin işlenmesine izin vermiş sayılacaklardır. Aboneler bilgi işleme iznini Turkcell Çağrı Merkezi’ni arayarak iptal edebileceklerdir.​
 • Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sık Sorulan Sorular

Kimler yararlanabilir?
Bireysel Hazır Kart’lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifesi’ndeki aboneler kampanyaya katılabilir.
Temmuz, Ağustos, Eylül 2012 aylarında ardışık herhangi bir 30 günde konuşma, mesajlaşma ve internet için abonenin tarifesinin standart kullanım ücretinden KDV ve ÖİV dahil 25 TL ve üzerinde kullanım yapmamış Bireysel Hazır Kart’lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifesi’ndeki aboneler kampanyadan yararlanabilir. Bireysel Hazır Kart’lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifesi’ndeki diğer aboneler GERI GELSIN yazıp kayıt olarak kampanyaya katılabilir. ​

Nasıl Hediye TL kazanabilirim?
​Takvim ayı içerisinde yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için tarifenizin standart kullanım ücretinden kullanım yaptığınızda hediye TL kazanabilirsiniz. (Kampanya katılımında ve paket alımlarında kullanılan TL’ler, kampanyadan kazanılan TL’ler, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşma tarifenin standart kullanımı olarak sayılmamaktadır. 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri yararlanmakta olunan tarifedeki ücretlendirmeden farklı olduğu için standart kullanım olarak sayılmamaktadır )

Ne kadar hediye TL kazanabilirim?
Takvim ayı içerisinde yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için tarifenizin standart kullanım ücretinden kullanım yaptığınızda hediye TL kazanabilirsiniz.
Takvim ayı içerisinde KDV ve ÖİV dahil 20 TL kullanım yaptığınızda 20 TL hediye, ardından aynı takvim ayı içerisinde ücretli 10 TL daha kullanım yaptığınızda 10 TL daha hediye, ardından aynı takvim ayında ücretli 20 TL daha kullanım yaptığınızda 20 TL daha hediye, ardından aynı takvim ayında ücretli 10 TL kullanım yaptığınızda 10 TL daha hediye TL kazanabilirsiniz. Takvim ayı içerisindeki hediye 60 TL ile sınırlıdır.

Hediye TL’lerimi nasıl kullanabilirim?
 • Hediye TL’ler sadece yurt içinde tüm operatör yönlerine görüşmelerde, mesajlaşmalarda ve internet kullanımında geçerlidir. Hediye TL, web mesaj ve Akıllı mesajda dahil değildir.
 • Hediye TL’lerin kullanımı konuşma için tarifeniz üzerinden, kısa mesaj 40 kuruş, MMS 90 kuruş, internet 50 kuruş/1 MB olarak ücretlendirilir.
 • TL’ler kazanıldığı takvim ayı içerisinde kullanılmaktadır, kullanım süresi o ay sonudur, bir sonraki aya devretmez. Hediye TL’lerin tamamı kullanıldıktan sonra ya da hediye TL kullanım süresi bittikten sonra mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Hediye TL’ler, kampanyalara katılımlarda ve paket alımlarında, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşmada, ayrıca 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramalarda ve mesajlarda kullanılamamaktadır.
 • Hediye TL’ler, dakikalar, smsler, internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Hediye TL’lerimi kazandığımda bana bilgi verilecek mi?
Hediye TL’nizi kullanabileceğinizde sms ile size bilgi verilecektir.

Kalan hediye TL’lerimi nasıl öğrenebilirim?
Hediye 20 TL’den kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*515# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
Hediye 10 TL’den kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*528# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. ​

Kullanmadığım TL’lerim bir sonraki aya devreder mi?
Hayır.​

Hediye TL’lerimi bitirdiğimde veya kullanım süresi dolduğunda bana bilgi verilecek mi?
Hediye TL’leriniz bittiğinde ve kullanım süresi dolduğunda, cep telefonunuza bilgi SMS’i gönderilir.​ ​

Bu kampanyayı, diğer kampanyalar ile beraber kullandığımda öncelik nasıl olur?
Hediye TL’lerin kullanımı, ücretli haftalık Ses Paketleri ve Nar Kampanyaları, ücretli aylık Ses Paketleri ve Nar Kampanyaları, ücretli aylık SMS Paketleri ve kampanyaları, ücretli MMS Paketi ve kampanyaları, aylık ücretli kotalı İnternet Paketleri ve Kampanyalarından önceliklidir.​ Hediye TL, tarifelerin standart ücretine göre önceliklidir.​ ​

Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
​Kampanyayı iptal etmek için, IPTAL GERI GELSIN yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz gerekmektedir.​ ​

Görüşme içerisinde hediye TL’lerim biterse nasıl ücretlendirilirim?
​Bir arama sırasında hediye TL bakiyeniz biterse; eğer başka bir kampanyaya ait TL’niz bulunuyorsa, önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.​ ​

Tarife ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri nereden öğrenebilirim?
​0 532 7572222’yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.​ ​

Diğer Satın Alma Seçenekleri

 • (GERI GELSIN yaz 2222’ye gönder)
 • Online İşlemler
 • Turkcell İletişim Merkezleri

Turkcell Style Reklamının Videosu

 

Turkcell Style şarkı sözleri

Mesela arayıp telefonla konuştum
Ve sms atıp arkadaşınla mesajlaştın
Yetmedi
Cepten internete girdin dolaştın
20 liran harcandı gitti
Ama Hazır Kart’ta
Harcadığın lira bitmez geri gelir
Sen yine gez dolaş
Nette sööörf yap
Mesaj at
Konuş yine
Kafan rahat etsin senin de
Budur Turkcell Style
Turkcell Style
Turkcell Style
Budur Turkcell Style


(100%) (0%) (0%) (0%)
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Yandex.Metrica
Önceki yazıyı okuyun:
PİTİRİASIS ROZE

Pitiriasis roze nedir? Genellikle ilkbahar ve sonbaharda meydana gelen ve nispeten yaygın olan bir deri hastalığıdır.

Kapat